×

Warning message

Past event disabled.

(E5) Business Analysis: CBAP Preparation Course

Saturday, October 10, 2020 - 10:00am to Saturday, November 7, 2020 - 6:00pm

Business Analysis: CBAP Exam preparation course – це фундаментальний курс по бізнес аналізу, в основі якого – стандарти та практики BABOK (The Guid to the Business Analysis Body of Knowledge).
Протягом 5 днів ви поринете в професію бізнес аналітика, розберете ключові області знань BABOK, сформуєте розуміння фундаменту знань бізнес аналітика, а також отримаєте необхідну акредитацію для здачі сертифікації. Даний курс є акредитованим IIBA (Міжнародний інститут бізнес аналізу), і дозволяє після його проходження отримати необхідну кількість Professional development hours для допуску до сертифікаційного іспиту за програмою IIBA (35 PD hours):

Курс від компанії E5 акредитований IIBA і є Endorsed Education Provider.

На курсі слухачів очікують перевірені і реально працюючі техніки бізнес аналізу, необхідна теорія, яку можна використовувати вже завтра. Курс сконструйований на поєднанні мінімуму теорії та відпрацьовуванні в групах практичних завдань. Курс передбачає домашні завдання з подальшим розглядом типових помилок групи.

Рекомендуємо курс Business Analysis: CBAP Exam preparation course для:

  • тих, хто вже працює в IT і хоче структурувати свої знання відповідно до світових стандартів BABOK: бізнес аналітикам, проектним менеджерам, Product Owner, Product Manager;
  • аналітиків, які бажають отримати бачення і практику бізнес аналізу в міжнародних компаніях і навчитися застосовувати світові практики;
  • фахівців, які готуються до сертифікації IIBA і хочуть пройти відповідне навчання.

Курс проходить українською мовою з використанням англійської термінології

Програма курсу

Курс складається з:

  •     19 годин теоретичних занять
  •     18 годин практичних занять та розгляду кейсів
  •     4 години домашних завдань

Розклад по дням: https://docs.google.com/document/d/1s9Jy1hLKzloKFsqpF52ZNBta0ky9zUElnUnTt-uJdeA/edit

Тренер

Володимир Довганик — Lead BA у компанії Ciklum. Почав працювати в ІТ-індустрії в кінці 2010 року. Брав участь у багатьох проектах як бізнес-аналітик, Product Manager, Project Manager. Вів діяльність БА на всіх етапах розробки програмного продукту. Розробив процеси бізнес-аналітики для звичайних scrum-команд, а також структуру спільної роботи за вимогами для розподілених команд декількох незалежних постачальників. Впроваджував SCRUM для onshore команди.Як BA / PdM модерував семінари з виявлення і формування ідей, підтримував розставлення пріоритетів і дії з визначення MVP для нових продуктів. Працює з визначенням вимог, моделюванням і супроводом в процесі розробки. Готував і виводив UAT. Має досвід роботи в наступних областях: ERP, CRM, ERP, CRM, Warehousing, eGovernment, Healthcare. Має досвід розробки продуктів з використанням методологій Scrum, Kanban і Waterfall. Має глибоке розуміння моделей проектування рішень.

Вебінари і статті тренера курсу:

Для відвідувачів сайту IIBA Україна — знижка 10% за промокодом "BABOK3.0"

Event Details: 
Додаткова інформація https://e-5.com.ua/uk/trainings/business-analysis-iiba-edition/
Event Location: 
Online
Speaker: 
Volodymyr Dovganyk
$500.00